Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Diş eti kanamalarım azaldı
Olivera diş macununu kullanmaya başladıktan sonra diş eti ağrılarımın ve diş sızlamalarımın azaldığını hissettim. Diş eti kanamalarımda azalma hissettim. Dişlerimin beyazladığının da farkındayım. Teşekkür ediyorum.

***
 
Diş etlerimdeki ağrı sızı gitti
Olivera bitkisel diş macunundan evet çok memnun kaldım. Çevremdekilere de söylüyorum, öneriyorum. Normalde benim dişlerim yıllardır sararmış haldeydi, diş taşları oluşur ve onları sürekli temizletirdim. Ama Olivera kullanmaya başladığımdan beri diş etlerimdeki ağrı sızı gitti.
Diş eti kanamam azaldı. Dişlerim beyazladı. Üstelik kokusu ve tadı da çok güzel…
 
***

Diş minelerimde sızlama artık olmuyor

Kullandığım Olivera bitkisel düş macunundan çok memnun kaldım. Benim diş minelerimde hassasiyet var ve hangi macunu kullanırsam kullanayım diş minelerimde sızlama oluyordu. Sizin diş macununuzu kullandığımda sızlama olmadı. Bu benim uzun zamandır yaşadığım bir sorundu. Bu sorundan beni kurtardığınız için çok teşekkür ederim. Ayrıca Olivera hem doğal hem de çok güzel temizliyor. Hem kullanım anında ve hem kullanım sonrası hiçbir rahatsızlık yaşamıyorum. Bu benim için çok iyi…

Diş Teknisyeni
Yüksek Lisans Öğrencisi
 
***

Diş etlerim artık kanamıyor

Sizden ablam için diş macunu almıştım. Bu mesaj ona aittir. Ben de size ileteyim dedim:
“Diş etlerim yaralıydı ve içine sürekli yemek gittiği için kanama yapıyordu. Eczaneden aldığım diş macunlarıyla bile fırçalarken çok tedirgin oluyordum. Bir sürü ilaç, gargara, macun kullandım ama yaralar sürekli tekrar ediyordu. Kesin bir çözüme ulaşamadım. Ama Olivera diş macununu 10 gün düzenli kullanınca hemen etkisini fark ettim. Yaralarım kapandı ve fırçalarken dişlerim kanamıyor artık. Ayrıca gün içerisinde dilim dişlerime değdiğinde “pütür pütür” hissederdim şimdi o da yok. Olivera bitkisel diş macunu dişlerimi gerçekten temizliyor ve gün içerisinde de temiz kalıyor. Yemek yerken iki yıldır o yara olan yere kaçar diye sağ tarafımı kullanamıyordum. Artık o kadar rahatım ki, Allah binlerce kez razı olsun.”

***

Üstelik mis gibi gül kokuyor

Olivera bitkisel diş macununu doğal içeriği nedeniyle kendim ve ailem için güvenle kullanıyorum. Dişlerimi daha temiz parlak ve diş eti sıkıntılarım geçti. Üstelik mis gibi gül kokuyor. Böyle güzel ve sağlıklı bir ürünü bize kazandırdığı için Muhammed Beye teşekkür ediyorum.

Nuriye Kılıçlı

***

Banyo bile mis gibi gül koktu

Olivera bitkisel diş macununu evde açtığımda banyonun içinde gül kokusu hissettim. Diş macunundan geldiğini anladım. O kadar güzel kokusu vardı ki banyonun güzel kokması için kapağını kapatmadan bıraktım. Ağzımı fırçaladığımda ağzımın içi de mis gibi gül koktu. Gerçekten herkese tavsiye ediyorum. Tadı, kokusu ve kullanımı çok harika…”

Mustafa Karagöl
 
***

İthal ürün almaktan kurtuldum

Ben Olivera diş macunu öncesi kendime doğal diş macunu arıyordum ve büyük marketlerde ithal doğal bitkisel diş macunları arıyordum. Olivera diş macununun iki katı fiyata aldığım ithal doğal macunlardan Olivera hem iki kat ucuz hem onlardan çok daha güzel kokuyor, hem de aynı kalitede dişlerim temizleniyor. Ülkemiz adına bu başarıyı kutluyorum. Olivera için teşekkürler…

Fatih Tepebaşı

***

Gül Kokusu ile uyanmak

Üç hafta önce Nurten Çarkçı dan üç tane aldık bu güne kadar kullandığım bütün doğal ürünlerden çok çok güzel bu güne kadar böyle bir ürün görmedim gül kokusuyla uyumak çok güzel eşim bile kullanıyor ve çok memnun devamını bulamayacağınız diye korkuyorum Allah sizden razı olsun Rabb'im hizmetlerinizi artırsın helal ve doğal hem bedenen hem gönül rahatlığı sağlıyor Allah razı olsun sizden.

Gülnur Güven


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.