Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Hakkımızda

Bu macun tam dişinize göre
 
Sağlıklı dişler
Bakımlı Temiz Dişler, Gül Kokulu Gülüşler…
 
***
% 100 Bitkisel Diş Macunu
Olivera
 
Ağzınız gül kokacak
 
 
TANITIM…

Müjde! Müjde… Müjde!
BIOLINE’ın yeni ürünü, % 100 bitkisel diş macunu OLIVERA ile diş sağlığınız yerinde...

  • Ağız kokusuna,
  • Diş eti iltihaplanmasına,
  • Diş eti kanamalarına,
  • Ağızda oluşan aftlara
  • Diş eti çekilmelerine son…

% 100 bitkisel ürünlerden ve özlerinden üretilen Olivera doğal diş macunuyla;
 *Diş etlerinde kanama
*İltihaplanma
*Diş eti çekilmesi
gibi sorunlarınız ortadan kalkıyor.
Ağız kokusu son buluyor…
Orijinal gül yağı ile uzun süre ağzınız gül kokuyor
Tamamen doğal ve yenilebilir bitki özlerinden hazırlanan bu Olivera diş macunu, tam dişinize göre…
Bakımlı Temiz Dişler, Gül Kokulu Gülüşler…
  
 
 
İÇİNDEKİ BİTKİLER
 
NAR ÖZÜ (Pomegranate Shell) : Nar kabuğundaki ellagic asit, flavanoid ve fenolik antioksidanlar meyveyi mantar, parazit vb. gibi dış etkenlere karşı koruyan kalkanı olarak nardan daha fazladır. C vitamini kaynağıdır - Kemik sağlığını destekler - Diş sağlığını destekler - Anti bakteriyeldir.
 
 
KARANFİL (Clove) :  Karanfil sindirime yardımcı olur, karaciğeri korur, insülini dengeler, bağışıklık sistemini güçlendirir, kemik yoğunluğunu ve mineral içeriğini muhafaza eder, ağrı kesicidir ve diş ağrılarını giderir, anti bakteriyeldir.
  
 
KAKULE (Cardamom) : Kakule ağız kokusunu giderir. Ağız ülseri, idrar yolu enfeksiyonuna iyi gelir. Gaz gidericidir, sindirim sistemini düzenler; iştah açar, bulantı ve kusmayı önler. Boğaz ağrısı öksürük ve ses kısıklığına iyi gelir. Antiseptik özelliğiyle vücudu mikroplardan korur.

 
AKASYA ÖZÜ (Acacia Extract) :  Akasya bitki özü, zengin lif içeriği sayesinde sindirim sistemini düzenler, diş macununa ilave ederek özellikle diş eti kanaması, iltihaplanması vb. gibi diş eti sorunlarına iyi gelir, dişin sağlıklı olmasını sağlar. Güzel tadı vardır çocuklar çok sever.
 
 
KEKİK (Thyme): Aromatik uçucu yağı aynı zamanda antiseptik ve antibiyotik özellikli bir bitkidir. Soğuk algınlığı, boğaz ağrısı gibi rahatsızlıklarına iyi gelir. Boğazı yumuşatır, öksürüğü azaltır, bronşları temizler. K vitamini ve bolca demir, kalsiyum ve manganez kaynağıdır.
 
 
GÜL YAĞI (Rose Oil) : Gül kokusu zihni açıp dinginlik sağlar. Mutluluk verir. Radyasyona maruz kalan hücreleri onarır, canlılık verir. Orijinal gül yağıyla elde edilen macun ile diş fırçaladıktan sonra ağızda uzun süre gül kokusu hissedilir. Ağız kokusu olanlar için mucize çözümdür.
 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.